SÜREKLİ ÜRETİM,
KALİTEDE KESİNTİSİZ İSTİKRAR
HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA
Bediroğlu Tekstil, sektöründe önde gelen firmalardan biridir ve başarı hikayemiz, 1999 yılında Sayın Sıtkı Bedir tarafından başlatılmıştır.
Firmamız, sektördeki uzun yıllara dayanan deneyim ve 500 çalışanının katkılarıyla yıllık 15.000.000 m² kadife kumaş ve 15.000 ton iplik üretmektedir.

Bizler, Bediroğlu Tekstil ailesi olarak, başarımızda büyük rol oynayan tüm çalışma arkadaşlarımıza, değerli tedarikçilerimize ve sadık müşterilerimize teşekkürlerimizi sunmak isteriz. Sizlerin destek ve güvenini yanımızda hissettiğimiz sürece, Bediroğlu Tekstil olarak sektördeki itibarımızı daha da yükseltmek ve başarılarımızı daha ileriye taşımak için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.

Bediroğlu Tekstil olarak, sadece bugünün değil, gelecek nesillerin de yaşayabileceği bir dünya için çaba gösteriyoruz. Sürdürülebilirlik ilkesine bağlı kalarak, doğal kaynakları korumak ve çevreye duyarlı üretim yöntemleri benimseyerek, gelecek kuşaklara daha iyi bir dünya bırakma amacıyla çalışıyoruz.

Gelecekte de ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ve topluma fayda sağlamayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, yeni yatırımlar yapmayı, stratejik projeler geliştirmeyi ve işbirlikleri kurmayı sürdüreceğiz. Bediroğlu Tekstil olarak, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak, sektörde lider konumumuzu korumak ve daha da güçlendirmek için çalışmaya devam edeceğiz.

SAYILARLA BEDİROĞLU

0
kuruluş yılı

0+
ülkeye ihracat

0+
çalışan

0
yıllık kadife kumaş üretim kapasitesi

0 ton
yıllık iplik üretim kapasitesi

0
kapalı üretim alanı
ÜRÜNLER
Modern klasiğe, doğadan ilham alarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ürün yelpazemiz aşağıda listelenmiştir.
Halı
Halı
Seccade
Seccade
Kumaş
Kumaş
İplik
İplik
Elyaf
Elyaf
HABERLER
Bediroğlu Tekstil 2024 © Tüm Hakları Saklıdır.