Hakkımızda
Ana Sayfa Kurumsal | Hakkımızda |

Hakkımızda

Hakkımızda Bediroğlu Tekstil, sektörün öncü firmalarından biri olarak Sayın Sıtkı Bedir tarafından 1999 yılında kurulmuştur.

İstanbul'da kurulan şirketimiz, 2004 yılında Arnavutköy'deki modern fabrikamıza taşınmış ve burada merkez ve üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Faaliyetlerine kadife dokuma üretimi ile başlamış olan Bediroğlu Tekstil, sektördeki yenilikleri takip ederek müşterilerine daha geniş bir üretim yelpazesi sunma hedefiyle sürekli olarak makine parkurunu yenilemektedir.

2012 yılında fabrika alanımızı genişleterek 11.000 m²'lik bir alanda üretim yapmak üzere yeni yatırımlar gerçekleştirdik.

2016 yılında Gaziantep'te bulunan geri dönüşüm iplik fabrikasını satın alarak kapasitemizi artırdık ve yeni teknolojili makine yatırımları gerçekleştirdik. Bu sayede fabrikanın mevcut kapasitesini yaklaşık üç katına çıkardık.

2021 yılında Tekirdağ Muratlı'da 22 dönüm arazi üzerine Türkiye ve Avrupa'nın en yeni teknolojisiyle üretilen geri dönüşüm iplik fabrikamızı kurduk. Fabrikamızda ürettiğimiz ipliğin %95'i sürdürülebilir ve doğaya saygılı ürünlerden oluşmaktadır.

Bugün, sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve 500 çalışanımızla birlikte yılda 15.000.000 m² kadife kumaş ve 15.000 ton iplik üretmekteyiz. Tüm çalışma arkadaşlarımızın, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin desteğinin Bediroğlu Tekstil için büyük önem taşıdığının bilincindeyiz.

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakma hedefiyle hareket eden Bediroğlu Tekstil, yeni yatırımlar, projeler ve hedeflerle ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edecektir.


FOTO GALERİ
Bediroğlu Tekstil 2024 © Tüm Hakları Saklıdır.